Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


POLITYKA PRYWATNOŚCI


Jakie dane zbieramy o odwiedzających naszą stronę?


Dane zbierane podczas kontaktu z nami.


Zapytania wysyłane poprzez formularz kontaktowy oraz numery telefonów i adresy e-mail przesyłane do nas przez zainteresowanych nasza ofertą osoby, wykorzystywane są jednorazowo w celu odpowiedzi na kontakt i nie są gromadzone, ani w żaden sposób przetwarzane.


Dane zbierane automatycznie.


Podczas wizyty użytkownika na stronie innotion.pl, zbierane są dane, takie jak adres IP, typ przeglądarki, systemu operacyjnego, nazwa domeny, itp. Do zbierania tych danych wykorzystywane jest oprogramowanie Google Analytics, stosujące pliki cookies (ciasteczka). Nie gromadzą one żadnych danych osobowych, a ich zastosowanie ogranicza się jedynie do analizy tego, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny.


W jaki sposób się z Tobą skontaktujemy?


W zależności od tego, o jaką formę kontaktu poprosisz, nasz konsultant w ten słaśnie sposób skontaktuje się z Tobą. W przypadku zostawienia adresu e-mail w pasku na dole strony, lub w formularzu kontaktowym, napiszemy do Ciebie. Jeżeli zostawisz nam swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu dedykowanego oprogramowania, wdrożeniach systemów elektronicznego obiegu dokumentów i świadczeniu usług outsourcingowych. Zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 200 projektów dla największych firm w Polsce. Naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości, dlatego ludzie z którymi współpracujemy to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają szeroką wiedzę techniczną i unikalne doświadczenie biznesowe.