Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


DOŚWIADCZENIE


Innotion to nowa, młoda firma oparta na doświadczeniu i kompetencjach jej ludzi. Nasz zespół posiada bardzo bogatą historię i został sprawdzony w dziesiątkach projektów, w różnych branżach i obszarach.


Dla naszych klientów:


  • Zbudowaliśmy aplikacje internetowe o wartości kilkuset tysięcy złotych. Przykładem takich aplikacji jest Temitime, czyli system do obsługi kancelarii prawnych oraz Sodexo Select, czyli system do zarządzania świadczeniami pozapłacowymi.
    Więcej o naszych doświadczeniach w tworzeniu aplikacji internetowych przeczytasz tutaj.
  • Zrealizowaliśmy dedykowane systemy wspomagające zarządzanie kluczowych procesów biznesowych przedsiębiorstw. Przykładem takich systemów dedykowanych jest między innymi Innotion CRM dla firmy Prema oraz system do zarządzania pożyczkami dla firmy Mikrokasa.
  • Zajmujemy się rozwojem i utrzymaniem kluczowych dla działania przedsiębiorstw systemów informatycznych. Przykładem jest tutaj wsparcie świadczone przy utrzymaniu systemu wewnętrznego dla firmy Budimex.
  • Od podstaw budujemy i rozwijamy zaawansowane produkty, takie jak narzędzie workflow dla Budimex, systemy Business Intelligence, aplikacje do automatyzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów (Workflow), czy rozwiązania portalowe do zarządzania treścią (CMS).
  • Budujemy i zarządzamy zespołami analityków, architektów, projektantów i programistów, zarówno o profilu wdrożeniowyo-produkcyjnym, jak również badawczo-rozwojowym.

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu dedykowanego oprogramowania, wdrożeniach systemów elektronicznego obiegu dokumentów i świadczeniu usług outsourcingowych. Zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 200 projektów dla największych firm w Polsce. Naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości, dlatego ludzie z którymi współpracujemy to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają szeroką wiedzę techniczną i unikalne doświadczenie biznesowe.