Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU


ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE


Do kogo skierowana jest oferta?


  • Szukasz na rynku systemu spełniającego Twoje oczekiwania i nie możesz nic znaleźć?
  • Potrzebujesz systemu szytego na miarę?
  • Potrzebujesz systemu w nowoczesnej technologii
  • Potrzebujesz rozwiązań niestendardowych zintegrowanych z różnymi punktami dostarczania danych,
    urządzeniami mobilnymi i systemami wewnętrznymi?
  • Potrzebujesz zespołu specjalistów którzy przeanalizują Twój biznes i dopowiedzą na pytanie "jak wdrożone systemy informatyczne zoptymalizują pracę firmy, pozwalając obniżyć koszty i zwiększyć efektywność, poprawiając konkurencyjność firmy?"


Analiza biznesowa


Nasz zespół analityczny to doświadczeni specjaliści, mający na koncie kilkanaście projektów zakończonych sukcesem. W naszej opinii kluczowe dla powodzenia całego projektu jest zrozumienie realizowanych przez pracowników Twojej firmy zadań. Dlatego nasi specjaliści będą rozmawiać z kluczowymi pracownikami, zdobywająć szczegółową wiedzę o obowiązujących w firmie procedurach i krokach prowadzących do realizacji celów biznesowych Twojej działalności. Efektem pracy naszych analityków będzie przygotowana "Analiza biznesowa". Będziemy szukać miejsc w których zadania utykają, postaramy się zaproponować metody optymalizacji czasu realizacji zadań, oraz sposoby obniżenia kosztów poszczególnych etapów realizacji procesu biznesowego.


Projekt techniczny


Pod czujnym okiem analityków, nasi architekci na podstawie dostarczonej " Analizy biznesowej " przygotują "Projekt techniczny". Będzie on opisem potrzebnej infrastruktury informatycznej oraz technologii w jakiej zostaną wykonane poszczególne komponenty systemu jak również techniczny opis ich realizacji.


Implementacja i testy


Nasz zespół developerski realizuje opisane w "Projekcie technicznym" wymagania. Iteracyjne testy poszczególnych modułów pozwolą na wspólne wypracowanie najbardziej niezawodnego rozwiązania, oraz poprawianie napotykanych problemów i błędów na jak najwcześniejszym etapie wytwarzania oprogramowania, co pozwoli na wypracowanie możliwie najlepiej dopasowanego rozwiązania.


Uruchomienie produkcyjne i gwarancja


Po zakończeniu testów, nastąpi uruchomienie produkcyjne zrealizowanego systemu, oraz świadczenie gwarancji. Okres jej trwania oraz świadczone w ramach niej usługi są indywidualnie negocjowane z każdym naszym klientem. Gwarantujemy kompleksową obsługę po wdrożeniową począwszy od poprawniania błędów po rozszerzanie systemu o kolejne funkcjonalności.


Ile to kosztuje?


Spotkaj się z nami, zdefiniuj swoje wymagania, opowiedz jak wyglądają procesy w Twojej firmie. Daj nam poznać Twój biznes, a my znajdziemy/wytworzymy najlepsze dla Ciebie rozwiązania.


Nasze realizacje


Nasze przykładowe realizacje systemów dedykowanych możesz obejrzeć tutaj

Wizyta u nas nic nie kosztuje, możesz również zaprosić nas do siebie korzystając z formularza kontaktowego.


ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 35 94 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania...

FORMULARZ KONTAKTOWY

DLACZEGO

INNOTION?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu dedykowanego oprogramowania, wdrożeniach systemów elektronicznego obiegu dokumentów i świadczeniu usług outsourcingowych. Zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 200 projektów dla największych firm w Polsce. Naszym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości, dlatego ludzie z którymi współpracujemy to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają szeroką wiedzę techniczną i unikalne doświadczenie biznesowe.