Oprogramowanie i doradztwo IT

SPRAWIAMY, ŻE IT MÓWI JĘZYKIEM BIZNESU

SPEŁNIENIE POTRZEB

BIZNESOWYCH

Technologia w służbie biznesu


Dokładne poznanie i zgłębienie potrzeby biznesowej pozwoli nam spełnić oczekiwania Klienta. Nasze rozwiązania w pełni zaspokajają potrzeby biznesowe – uważamy, , że to technologia powinna służyć biznesowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OPROGRAMOWANIE I

ROZWIĄZANIA IT

Rozwiązania dla każdego biznesu


Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań oraz systemów informatycznych, od rozwiązań klasy BPM/Workflow & EOD (Elektroniczny Obieg Dokumentów) i Business Intelligence po aplikacje mobilne oraz rozwiązania skrojone na miarę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WIĘCEJ NIŻ

OUTSOURCING IT

Wykorzystaj nasze doświadczenie


Kompetencje naszych menadżerów przekazujemy naszym Klientom w postaci usług doradczych, nadzoru projektów, a także budowy i prowadzenia zespołu IT. Mamy doświadczenie w zarządzaniu stuosobowymi zespołami specjalistów i kierowaniu projektami o różnej skali – od małych po złożone systemy warte kilkadziesiąt milionów złotych.

ONI ZAUFALI

INNOTION

 

ZADAJ PYTANIE

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń: 533 35 00 53 lub napisz biuro@innotion.pl Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Można nas również zaprosić na spotkanie, porozmawiamy o Państwa potrzebach biznesowych i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

FORMULARZ KONTAKTOWY