Dedykowane oprogramowanie dla firm

Potrzebujesz rozwiązań niestandardowych zintegrowanych z różnymi punktami dostarczania danych — urządzeniami mobilnymi oraz systemami wewnętrznymi?

Zobacz ofertę
oprogramowanie dedykowane

Nasz proces

oprogramowanie dedykowane
oprogramowanie dedykowane ikona

Analiza biznesowa

W naszej opinii kluczowe dla powodzenia całego projektu jest zrozumienie realizowanych przez pracowników zadań. Dlatego nasi specjaliści będą rozmawiać z kluczowymi pracownikami, zdobywająć szczegółową wiedzę o procedurach i krokach prowadzących do realizacji celów biznesowych twojej działalności.

Będziemy szukać miejsc w których zadania utykają, postaramy się zaproponować metody optymalizacji czasu realizacji zadań, oraz sposoby obniżenia kosztów poszczególnych etapów realizacji procesu biznesowego.

projekty techniczne oprogramowania
projekty techniczne oprogramowania ikona

Projekt techniczny

Pod czujnym okiem analityków, nasi architekci na podstawie dostarczonej analizy biznesowej przygotują projekt techniczny. Będzie on opisem potrzebnej infrastruktury informatycznej oraz technologii w jakiej zostaną wykonane poszczególne komponenty systemu jak również techniczny opis ich realizacji.

implementacja dedykowanego oprogramowania
implementacja dedykowanego oprogramowania ikona

Implementacja i testy

Nasz zespół developerski realizuje opisane w projekcie technicznym wymagania. Iteracyjne testy poszczególnych modułów pozwolą na wspólne wypracowanie najbardziej niezawodnego rozwiązania, oraz poprawianie napotykanych problemów i błędów na jak najwcześniejszym etapie wytwarzania oprogramowania, co pozwoli na wypracowanie możliwie najlepiej dopasowanego rozwiązania.

wdrożenia dedykowanego oprogramowania
wdrożenia dedykowanego oprogramowania ikona

Uruchomienie produkcyjne i gwarancja

Po zakończeniu testów, nastąpi uruchomienie produkcyjne zrealizowanego systemu, oraz świadczenie gwarancji. Gwarantujemy kompleksową obsługę po wdrożeniową począwszy od poprawniania błędów po rozszerzanie systemu o kolejne funkcjonalności.

Opinie od klientów
ikona wstecz
ikona dalej
Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że firma Innotion Sp. z o.o. zrealizowała dla firmy SMT Software projekt stworzenia systemu klasy GIS – mobilnej nawigacji GPS dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.
Michał Ogierman
Dyrektor
SMT Software
ikona wstecz
ikona dalej

Ile to kosztuje

Spotkaj się z nami, zdefiniuj swoje wymagania, opowiedz jak wyglądają procesy w firmie. Daj nam poznać twój biznes, a my znajdziemy i wytworzymy najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Zasady przetwarzania danych i informacje o administratorze znajdziesz w polityce prywatności

Wyślij wiadomość
Biuro

Innotion Sp. z o.o.

ul. Łucka 2/4/6 lok. 54

00-845 Warszawa

NIP: 525-249-06-67

Kontakt

Telefon: 533-353-594

Email: biuro@innotion.pl