Usługi programistyczne

Dostarczamy kompleksowe usługi programistyczne – tworzymy, obsługujemy i rozwijamy systemy informatyczne wykorzystywane przez biznes. Wybierz outsourcing i płać za efekty.

Zobacz ofertę
usługi programistyczne

Jak nasze usługi programistyczne wspierają Twój biznes?

Otrzymujesz kompleksowe wsparcie – zapewniasz swojej firmie profesjonalne rozwiązania na każdym etapie, od opracowania koncepcji aż po wdrożenie.

Zyskujesz dostęp do doświadczonych specjalistów – nie musisz weryfikować umiejętności programistów, którzy będą dla Ciebie pracować.

Wiesz, ile płacisz – przejrzysty model rozliczenia pozwoli Ci łatwiej kontrolować budżet przeznaczany na wsparcie programistyczne.

Korzystasz z elastycznych usług – możesz zmienić abonament, gdy zmniejszy lub zwiększy się Twoje zapotrzebowanie na usługi programistyczne.

Jesteś zaangażowany w projekt – dzięki zastosowaniu metodologii SCRUM, Ty lub osoby przez Ciebie wskazane są na bieżąco informowane o postępach prac.

Co zyskujesz, korzystając z naszych usług programistycznych?

terminowa realizacja usług

Potrzeby biznesu są sprawie i terminowo realizowane.

Usługi programowania dla firm to rozwiązanie stworzone z myślą o przedsiębiorcach doceniających elastyczność. Dzięki dostępowi do specjalistów wówczas, gdy są oni potrzebni, firmy zyskują wsparcie i optymalne warunki do rozwoju. Chcesz zyskać przewagę konkurencyjną? Sprawdź, jak pomogą Ci w tym oferowane przez nas usługi programistyczne – poznaj korzyści płynące ze współpracy z Innotion.

Terminowa realizacja - Twoje plany przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem, ponieważ pracujemy wydajnie, szybko i bez opóźnień.

Wzrost efektywności – osiągasz lepsze efekty, niezależnie od tego, czy korzystasz wyłącznie z outsourcingu, czy też stanowi on wsparcie dla Twojego działu IT.

Stałe wsparcie – każdego miesiąca korzystasz ze wsparcia specjalistów dzięki abonamentowi, który jest dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Szybka reakcja – sprawnie rozwiązujesz niespodziewane problemy z oprogramowaniem (np. błędy krytyczne) i kontynuujesz działalność.

Zaufany partner IT – współpracujesz z zaufanym partnerem, którego specjalnością są usługi programistyczne – wesprzemy Twoją firmę na każdym etapie rozwoju.

Zaplecze kompetencyjne – zyskujesz dostęp do programistów specjalizujących się w różnych technologiach – Java, Spring, Hibernate, Angular i React Native.

Zgodność z RODO – używasz w firmie systemów informatycznych dostosowanych do aktualnych wymogów prawnych.

Jak w praktyce wygląda nasze wsparcie programistyczne?

outsourcing usług programistycznych
outsourcing usług programistycznych ikona

Poznajemy Twój biznes. Ustalamy priorytety i główne problemy, jakie mają rozwiązać nasze usługi programistyczne.

Nawiązujemy współpracę z Twoim działem IT. Poznajemy używane technologie, metodologie i procedury, dzięki czemu dopasowujemy się do Twojej firmy.

Tworzymy plan rozwoju firmy w obszarze IT. Realizujemy go w oparciu o zebrane pomysły i wskazane przez Twój zespół potrzeby.

wsparcie programistyczne
wsparcie programistyczne ikona

Przydzielamy zespół. W zależności od ustalonego zakresu pracy składa się on ze specjalistów o różnych kompetencjach – od analizy, projektowania, implementacji, testów, aż po wdrożenie, szkolenia i późniejsze utrzymanie.

Realizujemy zadania. Współpracujemy z Twoim działem IT, aby każda usługa programistyczna była realnym wsparciem Twojego biznesu.

Dzielimy się wiedzą. Wykorzystując doświadczenie, podpowiadamy, jak zautomatyzować i zoptymalizować procesy w Twojej firmie.

Outsourcing usług programistycznych - efektywność i bezpieczeństwo

Usługi programistyczne w modelu outsourcingu to sprawdzone rozwiązanie ze względu na możliwość optymalnego wykorzystania środków. Brak konieczności pozyskania i utrzymania pracowników pozwala przekierować budżet w całości na realizację założonych celów. Jednocześnie dostęp do specjalistów o różnych kwalifikacjach minimalizuje ryzyko opóźnień i błędów – korzystnie wpływa to na funkcjonowanie firmy na rynku.

Opinie od klientów
ikona wstecz
ikona dalej
Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że firma Innotion Sp. z o.o. zrealizowała dla firmy SMT Software projekt stworzenia systemu klasy GIS – mobilnej nawigacji GPS dla urządzeń z systemem operacyjnym Android.
Michał Ogierman
Dyrektor
SMT Software
ikona wstecz
ikona dalej
Skontaktuj się z nami

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Zasady przetwarzania danych i informacje o administratorze znajdziesz w polityce prywatności

Wyślij wiadomość
Biuro

Innotion Sp. z o.o.

ul. Łucka 2/4/6 lok. 54

00-845 Warszawa

NIP: 525-249-06-67

Kontakt

Telefon: 533-353-594

Email: biuro@innotion.pl